א א היגיינה - כל מה שצריך לדעת על בריחת שתן
Facebook

כל מה שצריך לדעת על בריחת שתן

אי שליטה על הסוגרים הינה תופעה נפוצה בקרב בני גיל 65 ומעלה. בריחת השתן מתבטאת בדרגות שונות, החל מבריחת שתן קלה, דרך בריחת שתן בינונית ויכולה להגיע גם עד חוסר שליטה מוחלט על הסוגרים. תופעה זו הינה ליקוי תפקודי, היכולה להעיק ולהפריע לאדם הסובל ממנה לאורך כל שעות היום.
אנשים החווים בריחת שתן עלולים להרגיש חוסר נוחות לשתף את הקרובים אליהם ובכך גם לא לטפל בבעיה כראוי. הכרת הגורמים של בריחת השתן יכולים להועיל ולשפר את איכות חייהם של הסובלים מכך ולסייע להם בטיפול והתמודדת עם הבעיה.
נשים מבוגרות נוטות לסבול מתופעה זו יותר מגברים עקב התרופפות רצפת האגן שנובעת בעקבות הלידות. אך חוסר שליטה על הסוגרים יכולה לנבוע לאחר מקרים כמו עצירות, פציעות, ניתוחים, נכות, תרופות ועוד. כמו כן, תופעה זו מופיעה אצל אנשים הסובלים ממחלות נוירולוגיות כמו אלצהיימר.

4 סוגים של תופעת אי שליטה על הסוגרים 
חוסר שליטה על הסוגרים בעקבות בעיות תפקודיות – תופעה הנובעת לרוב מבעיה קוגניטיבית או פיזית, כשמערכת השתן והמעיים מתפקדים כראוי. מקרים אלו קורים כאשר אדם מוגבל פיזית או אינו יכול לתקשר, ולכן לא מצליח להגיע לשירותים.
חוסר שליטה על הסוגרים בעקבות מליאות יתר בשלפוחית – תופעה הנובעת עקב קשיים בהתרוקנות וטפטוף קל של שתן. מקרים אלו קורים עקב בעיות נוירולוגיות או לאחר נטילת תרופות הגורמות לאובדן התחושה באזור.
חוסר שליטה על הסוגרים בעקבות דחף – תופעה זו נובעת כאשר אדם מרגיש דחף בלתי נשלט לעשות את צרכיו ואינו מספיק להגיע לשירותים. בעיה זו היא הנפוצה ביותר בקרב מבוגרים ונובעת בעקבות דלקת במעי או בדרכי השתן ועקב בעיות נוירולוגיות.
חוסר שליטה על הסוגרים בזמן מאמץ – תופעה הנובעת בעת התעטשות, צחוק, שיעול, התכופפות או הרמת משקל כבד. מקרים אלו קורים עקב החלשות שרירי האגן האחראיים על התמיכה והשליטה באזורי היציאה.
בעבר, תופעת בריחת השתן הייתה מרחיקה את האנשים הסובלים ממנה מהחברה או גורמת להם לחרדה תמידית וכן הפתרונות היו מסובכים ולא נוחים לשימוש.
כיום, ישנו מגוון רחב של פתרונות לבריחת שתן המאפשרים להמשיך לנהל אורח חיים רגיל, ללא תחושת חוסר בטחון ואי נוחות ע"י גזרות נוחות לתחתוני הספיגה, נטרול ריחות, כמויות ספיגה גבוהות ועוד.
מוצרי ספיגה למבוגרים נותנים מענה לבעיית בריחת השתן ומאפשרים לאדם לעבוד, לטייל, לעשות ספורט וליהנות, בהרגשת ביטחון לאורך זמן.

ישנו מגוון רחב של מוצרי ספיגה למבוגרים, דוגמא למספר מוצרים בולטים:
תחתונים סופגים – תחתון המשולב עם פד לבריחת שתן, הנותן תחושת ביטחון כתוצאה מכיסוי אזור נרחב יותר של הגוף ומספק אפשרויות ספיגה גדולות של מעל 2 ליטר. תחתונים אלו נוחים ללבישה, מיועדים לשימוש רב פעמי ועשויים מחומר סינטטי נושם המונע הזעה. כמו כן, ניתן להשתמש בהם הן ביום והן בלילה.
פדים למבוגרים – לשימוש גברים המיועדים לעבור ניתוח להסרת הערמונית ולאחריו וכן לנשים החוות בריחת שתן בזמן מאמץ, התעטשות, צחוק ובמקרים בהם אינן מספיקות להגיע לשירותים. פדים נוחים המאפשרים עצמאות, נוחות וחופשיות לאורך היום ולתחושת יובש לאורך זמן.
חיתולים למבוגרים – מוצר ספיגה לקשישים סיעודיים, אשר זקוקים לספיגה מרבית של עד 2.7 ליטר, לאורך זמן.
 
א.א היגיינה שיווק והפצת מוצרי ספיגה למבוגרים, חומרי ניקוי חיטוי והיגיינה 

אספקה עד לבית הלקוח

ליצירת קשר

טלפון: 050-6122555
דוא״ל: aahygiene11@gmail.com       
כתובת: שדרות ששת הימים 33 תל אביב

עקבו אחרינו

השארו מעודכנים!
עקבו אחרינו בפייסבוק,
גלו ראשונים מבצעים חדשים

 
Facebook
phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
direction, direction, address, directions, location, map